Komunálne Voľby 2014

Autor: Andrej Zsigo | 2.11.2014 o 13:08 | Karma článku: 2,02 | Prečítané:  377x

Je to tu zas. Na každom kroku môžete vidieť reklamy aby ste volili práve toho kanditátam, pretože on je najlepší. Máme aj krásne sľuby, však ako každé voľby. Ale keď už príde na vec, kandidát bol zvolený, tak ľudia čakajú čo sa bude diať, budeme sa mať lepšie? Však nám to sľúbil/a tak by sme sa mali. Po čase si ľudia spomenú, že kandidát/ka nám sľúbil/a že napríklad opraví schátralé dets ké ihriská v mestskej časti. Napíšu teda dajme tomu starostovi ktorý bol zvolený, a dozvedia sa že nie su peniaze. Takto to tu u nás funguje. 

Je to tu zas. Na každom kroku môžete vidieť reklamy aby ste volili práve toho kanditátam, pretože on je najlepší. Máme aj krásne sľuby, však ako každé voľby. Ale keď už príde na vec, kandidát bol zvolený, tak ľudia čakajú čo sa bude diať, budeme sa mať lepšie? Však nám to sľúbil/a tak by sme sa mali. Po čase si ľudia spomenú, že kandidát/ka nám sľúbil/a že napríklad opraví schátralé detské ihriská v mestskej časti. Napíšu teda dajme tomu starostovi ktorý bol zvolený, a dozvedia sa že nie su peniaze. Takto to tu u nás funguje. 

 

Čudujem sa prečo nám niektorí kandidáti vedia klamať, že nám nasľubujú všetko to čo chceme a keď má prísť na vec tak nakoniec z toho nič nie je lebo peniaze sa záhadné strácajú (pravdepodobne na platy a politické akcie) pretože žiadne zmeny v obci nie su.

 

Kandidáti by mali najprv zvážiť, čo nám môžu sľúbiť a čo nie, lebo určite nebudú svoje predvolebné sľuby platiť zo svojho platu.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Po sneme: nejde o reštart, ale o štukatérske práce

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.


Už ste čítali?